Продам: Замовлення автотранспорту у Львові - Купить: Замовлення автотранспорту у Львові, Львов - Продажа: Автобусы, спецавтотехника Львов - 1381977

Найти
 


Объявление

Замовлення автотранспорту у Львові - Автобусы, спецавтотехника

Код: 1381977 Создано: 23-09-2015 14:23

Продам, предлагаю: Автобусы, спецавтотехника, Украина, Львов и область

ПП Гунько А.В. (т. 098 232 8779) Якщо Ви бажаєте здійснити туристичну поїздку в Європу, Вам необхідно перевезти пасажирів територією України чи Ви з друзями зібралися поїхати на відпочинок в карпати чи на море - Ми надамо для Вас автобус, мікроавтобус чи авто з водієм для здійснення даного перевезення. У нас Ви можете підібрати для себе різни види транспорту на прокат: Оренда автобусу Львів (Для пасажирського перевезення від 29 до 55 туристів). Оренда мікроавтобусу Львів (Для перпевезення невеликих груп туристів від 7 до 25 осіб). Прокат авто у Львові (Для перевезення від 1 до 4 чоловік). Звертайтеся та замовляйте наші послуги: Пасажирські перевезення Львів. Туристичні пасажирські перевезення по Україні. Міжнародні нерегулярні пасажирські перевезення зі Львову. Трансфери на автобусах, трансферир на мікроавтобусах, трансфери на авто у Львові.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Директор
 
Контактный телефон: 0982328779
 
Мобильный телефон: 0982328779
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки