Предлагаю услуги: Замовити мікроавтобус на 8 місць, Оренда мікроавтобусів Львів, дешево - Заказать: Замовити мікроавтобус на 8 місць, Оренда мікроавтобусів Львів, дешево , Львов - Авто услуги Львов - 1918073

Найти
 


Объявление

Замовити мікроавтобус на 8 місць, Оренда мікроавтобусів Львів, дешево - Авто услуги

Код: 1918073 Создано: 24-09-2015 10:40

Цена: 3 грн. ₴

Продам, предлагаю: Авто услуги, Украина, Львов и область

Ми пропонуємо пасажирські перевезення по Україні та за кордон, автобусами та мікроавтобусами єврокласу, від 3 до 8 місць. У нас хороші ціни, які Вам сподобаються. Пропонуємо Вам хороший сервіс та дружелюбність водіїв, які добре знають дороги Європи. До ваших послуг: - перевезення туристичних груп зі Львова - оренда автобуса або мікроавтобуса з водієм для поїздки зі Львова по Європі - транспортні обслуговування весіль, корпоративів та інших заходів - будь-які трансфери ( по Львову, Україні, Європі) - пасажирські перевезення зі Львова по історичних місцях Україні - багатоденні поїздки в Карпати, Альпи, Татри ( гірськолижні курорти) - нерегулярні пасажирські перевезення, трансфери в Польщу, Францію, Чехію, Австрію та в інші країни Європи!! Ціна за кілометр по Україні 3 - 3, 50 грн, по Європі 0, 3 - 0, 35 євро. по місту 80 грн. год ( від 3 год)!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Олег
 
Контактный телефон: 0679422694
 
Мобильный телефон: 0679422694
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки