Предлагаю услуги: Пропоную приватні уроки гітари для дітей та дорослих - Заказать: Пропоную приватні уроки гітари для дітей та дорослих, Львов - Репетиторы Львов - 2159901

Найти
 


Объявление

Пропоную приватні уроки гітари для дітей та дорослих - Репетиторы

Код: 2159901 Создано: 24-01-2016 15:53

Цена: 60 грн. ₴

Продам, предлагаю: Репетиторы, Украина, Львов и область

Естрадна та електро-гітара Класична гітара Бас гітара Акорди пісень, соло, нотна грамота, постановка рук, підбір на слух тощо. Можливі онлайн заняття. Заняття проводяться в центрі міста. Деякі мої записи тут - https://vk.com/a6guitar Закінчив Львівську музичну академію по класу гітари, магістр. Є досвід гри на бас-гітарі в комерційних колективах, контрабасі в народному оркестрі, а також базова академічна школа гри на фортепіано. ціна заняття (45-60 хв.): 60 ua Гітара – це ж так просто! (якщо лише захотіти…) (Кусок гумору) Концерт на площі Ринок у Львові. Думки музикантів: Соліст: “Вау, як я звучу сьогодні! А ці слова – я геній! Всі дівчата в залі мої!” Удаpник: “Оце сьогодні зафартило. Стукаю так, що зара ті барабани проб’ю паличкою! Дівчата всі просто сохнуть за мною!” Ритм-гітаpист: “Оце акорд взяв! Треба записати! Всі дівчата від цього просто в екстазі!” Соло-гітаpист: “А зара ще один соляк, хай мліють! Оце дpайв! Дівчата, по концерті я ваш!” Бас-гітаpист: “Сі, мі, ля, ре. Сі, мі, ля, ре. Соль-до. Сі, мі, ля, ре…” Навчитись грати на гітарі у дорослому віці РЕАЛЬНО! Здивуйте кохану людину – заграйте серенаду на гітарі! …а друзями на відпочинку – краще й не придумати!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Віталій
 
Контактный телефон: 0630621816
 
Мобильный телефон: 0630621816
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки