Резюме: Вільні вакансії: Бренд-менеджер, торговий агент (Львів) - Ищу работу: Вільні вакансії: Бренд-менеджер, торговий агент (Львів), Львов - Маркетологи, консультанты Львов - 2296266

Найти
 


Объявление

Вільні вакансії: Бренд-менеджер, торговий агент (Львів) - Маркетологи, консультанты

Код: 2296266 Создано: 10-08-2016 11:58

Цена: 5 000 грн. ₴

Купить, требуется: Маркетологи, консультанты, Украина, Львов и область

Вільні вакансії: Бренд-менеджер, торговий агент (Львів) Зарплата від 5000 грн. Залежно від успішності Повна зайнятість. Вища освіта. Компанія «Мальва» є лідером в сфері постачання професійної косметики. З нами працюють кращі салони та студії краси. В нашому асотрименті десятки кращих світових брендів перукарства та нігтьової естетики. Ми постійно ростемо та розширяємося. Готові прийняти на роботу торгового агента- молоду активну відповідальну, орієнтовану на результат людину, здатну працювати з базою наших клієнтів. Надішліть резюме на malvalviv@gmail.com і наші менеджери запросять Вас на співбесіду! Обов’язки: - збір та організація доставки замовлень в салони краси - консультація клієнтів стосовно новинок, акцій та товарів - вивчення технологічних інструкцій для надання коректної інформації клієнтам щодо роботи з матеріалами - розширення існуючої клієнтської бази, подання звітів - постійна праця над собою Необхідні навики та якості: - базовий комплекс позитивних людських якостей (порядність, пунктуальність, ввічливість та ін.) - бажання та вміння працювати з людьми в сфері продажів - грамотна багата українська мова (усно, письмово) - стресостійкість і вміння працювати на позитивній хвилі - вміння користуватися ПК З нами Ви: - будете отримувати заробітну плату своєчасно, плюс премії та заохочення - зможете відвідувати тренінги та навчатися за рахунок компанії - навчитеся працювати в 1С - зможете вирости кар'єрно- від торгового агента до начальника відділу продажів - отримаєте офіційне працевлаштування Резюме приймається виключно українською мовою. Вітається знання інших мов. Надішліть резюме на malvalviv@gmail.com і наші менеджери запросять Вас на співбесіду!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Любов
 
Фамилия: Мальва
 
Контактный телефон: +380932858600
 
Мобильный телефон: +380932858600
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки

Главные новости Казахстана и мира

Эксклюзивные и последние новости в простом и удобном сокращенном формате. Наша редакция «EGOV.PRESS» собирает все самые главные новости Казахстана, и публикует их в сокращенном и удобном виде для наших читатаелей.

На страницах сайта присутствует полный спектр всех общественно значимых событий, происходящих в Казахстане и в мире. Оперативная информация для нас занимает первое место. Широко представлена экономическая, политическая и международная аналитика.