Требуется: Продавець Зарплата від 5 000 грн - Вакансия: Продавець Зарплата від 5 000 грн, Львов - Продавцы, реализаторы Львов - 2325487

Найти
 


Объявление

Продавець Зарплата від 5 000 грн - Продавцы, реализаторы

Код: 2325487 Создано: 23-09-2016 11:49

Цена: 5 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Продавцы, реализаторы, Украина, Львов и область

Продавець Зарплата від 5 000 грн (відсотки, премії) Вид зайнятості: повна зайнятість Вимоги: Досвід роботи від 1 року, вища освіта Нам потрібна молода розумна врівноважена приємна в спілкуванні доброзичлива особа, відкрита до сприйняття нових знань та навиків. Вік від 23 років. Зі знаннями впевненого користувача ПК (Office, бажано 1С). Грамотна українська мова - письмова та усна. Базові знання англійської мови - правильно прочитати, зрозуміти зміст. Вміння швидко запам’ятовувати прочитаний текст. Надішліть резюме на malvalviv@gmail.com (з приміткою назви вакансії) і наші менеджери запросять Вас на співбесіду! Умови роботи: повний робочий день- з 10 до 20 год. 2 вихідних. Магазини розташовані на ТВК Південний та біля Оперного театру. Необхідне добре транспортне сполучення, або прожвання близько до одного з магазинів. Обов’язки: - консультування клієнтів з приводу новинок, акцій, технічних нюансів застосування - дотримання стандартів обслуговування клієнтів - дотримання чистоти робочого залу - виконання планів продаж - вивчення технологічних інструкцій для надання коректної інформації клієнтам щодо роботи з матеріалами - постійна праця над собою З нами Ви: - будете отримувати заробітну плату своєчасно, плюс премії та заохочення - зможете відвідувати тренінги та навчатися за рахунок компанії навчитеся працювати в 1С - зможете вирости кар'єрно- від продавця до начальника відділу продажів, або директора магазину отримаєте офіційне працевлаштування Резюме приймається виключно українською мовою. Вітається знання інших мов. Надішліть резюме на malvalviv@gmail.com (з приміткою назви вакансії) і наші менеджери запросять Вас на співбесіду!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Любов
 
Фамилия: Мальва
 
Контактный телефон: +380932858600
 
Мобильный телефон: +380932858600
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки