Предлагаю услуги: Ведучий на день народження і тамада на ювілей - Заказать: Ведучий на день народження і тамада на ювілей, Львов - Организация праздников, видео и фотосъемка Львов - 2412892

Найти
 


Объявление

Ведучий на день народження і тамада на ювілей - Организация праздников, видео и фотосъемка

Код: 2412892 Создано: 06-02-2018 18:10

Цена: 100 USD $

Продам, предлагаю: Организация праздников, видео и фотосъемка, Украина, Львов и область

Ведучий на день народження і тамада на ювілей, шоумен з авторськими сценарієми і конкурсами, з цікавою шоу-програмою! Я не повторююсь. Кожен день народження, кожна ювілейна дата, кожна річниця - унікальна і неповторна. Найголовніше, що мене виділяю серед інших-це: • Чарівність і особистісні якості - тактовність, артистизм, відкритість і позитив. Вміння знаходити спільну мову з аудиторією будь-якого віку - від молодіжного, до пенсійного. • Сучасний професійний підхід до підготовки та проведення свят. Я вмію дивувати, а в запасі у мене достатньо крутих і модних святкових, креативних ідей. • Стиль спілкування і формат проведення свята узгоджені з побажаннями замовника, підібрані з урахуванням вікової аудиторії і тематики вечора. • Власна команда молодих і талановитих музикантів, аніматорів і артистів. заведений ді-джей. Наявність апаратури для проведення розкішної шоу-програми.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Юрий
 
Фамилия: Комарницкий
 
Контактный телефон: 0932085885, 0980751707, 0506722065
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки