Требуется: Робота водієм у сервісі таксі Bolt та Uber, Львів - Вакансия: Робота водієм у сервісі таксі Bolt та Uber, Львів, Львов - Водители, крановщики Львов - 2914588

Найти
 


Объявление

Робота водієм у сервісі таксі Bolt та Uber, Львів - Водители, крановщики

Код: 2914588 Создано: 26-09-2020 12:44

Цена: 14 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Водители, крановщики, Украина, Львов и область

Автопарк запрошує на роботу водіїв для роботи на автомобілях компаній Uber та Bolt. Вимоги до майбутніх водіїв: - Вік від 20 років. - Досвід та стаж водіння — обов'язково! - Без шкідливих звичок. - Без проблем із законом. Умови співпраці: - Робота в денну або нічну зміну. - Зміна: 12 годин. - Обовязкова активність на лінії за зміну — 10 годин. - Година обід + година перезмінка. Автомобілі Рено Логан або Рено Сандеро з кондиціонером! Транспортні засоби обладнані ГБО та ізоляційними перегородками між водієм та пасажиром, що робить поїздку значно безпечнішою у час карантину! А також авто підключені до категорії Isolated. Обслуговування автомобіля — за рахунок фірми. Заправка — за рахунок водія. Використання авто у власних цілях ЗАБОРОНЕНО! Заробітна платня складає 60% від доходу за зміну. Приблизний дохід за зміну: 1200 грн., ваших 60%=720 грн. + чайові 100–200 грн. за зміну + бонуси. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі. Тел.: 098-779-73-96.

Реклама
Контактные данные
Имя: Тарас
 
Контактный телефон: 0987797396
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки

Новостной портал Казахстана

Самые актуальные и главные новости Казахстана и мира. Эксклюзивные материалы в самом простом и удобном новостном портале Казахстана - EGOV.PRESS. Все новости в сокращенном и емком формате. Мы собираем всем самые актуальные и последние новости Казахстана и мира, профессионально сокращаем статью, сохраняя ее полный смысл, и публикуем для читателей.

На страницах сайта присутствует полный спектр всех общественно значимых событий, происходящих в нашей республике и за рубежом. Оперативная информация занимает первое место. Широко представлена экономическая, политическая и международная аналитика.